Wojciech Wójtowicz
« powrót do listy

Język francuski - tłumaczenie biznesowe

W obecnych realiach prowadzenia działalności gospodarczej właściwie trudno znaleźć branżę, która potrafi oprzeć się wpływowi globalizacji. Dzięki internetowi każdy może odnaleźć informację o dowolnej firmie, a to realna szansa na poszerzenie grona odbiorców oferowanych dóbr oraz usług. Właściciele firm muszą być świadomi, że wychodząc naprzeciw zagranicznym kontrahentom zwiększają swoje szanse rozwoju firmy w środowisku stale zwiększającej się presji z strony konkurencji. Dlatego tak ważna jest czytelna i stale aktualizowana oferta dla zagranicznego odbiorcy, także tego który posługuje się językiem francuskim. Dysponując profesjonalnie przetłumaczoną stroną internetową, ofertą, katalogami i innymi materiałami reklamowymi dajemy sobie szansę na lepsze poznanie przez zagranicznego odbiorcę.

Tłumaczenia biznesowe na język francuski

Musimy mieć świadomość faktu iż Francuzi niechętnie posługują się w swojej ojczyźnie językiem innym niż francuski. Dlatego wysyłając swoje oferty na tamten rynek winniśmy przetłumaczyć wszystkie materiały na język francuski. Jakakolwiek obecność błędów w tłumaczonych materiałach jest odbierana jako oznaka niestaranności i niechlujstwa co może zniweczyć cały nasz trud w pozyskaniu zagranicznego kontrahenta. Dlatego tak ważne jest powierzenie procesu tłumaczeń zaufanemu partnerowi, który dysponuje niezbędną wiedzą oraz doświadczeniem. W tym miejscu, jako doświadczony tłumacz przysięgły języka francuskiego pragnę odesłać do mojej oferty oraz do działu referencje gdzie znajdą Państwo listę osób i podmiotów z którymi miałem przyjemność współpracować.

Tłumaczenia biznesowe – tłumaczenia ustne na francuski

Moje tłumaczenia biznesowe na język francuski obejmują również tłumaczenia ustne. Są to tłumaczenia z posiedzeń, spotkań biznesowych, negocjacji i wszelkich rozmów między kontrahentami. Swoje usługi polecam przedsiębiorstwom jak również jednostką samorządu terytorialnego oraz organom centralnym.

« powrót do listy

Wersja mobilna